Do-Ar Dent

Hakkımızda...

Hakkımızda...

2008 Yılından beri diş protezi alanında faaliyet gösteren firmamız 2014 yılında Do-Ar Dental adıyla Bursa Hürriyet Mahallesi'nde faliyete başlamıştır. 30 dan fazla bireysel muayenehane, 5 adet diş protez kliniği için 4 deneyimli diş teknisyeniyle hızlı, estetik ve sorunsuz uyumlu diş protezleri üretmekte, zarar görmüş protezlerin tamirini de yaparak ekonomik çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz...

Uluslararası platformda tanınan, Dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan diş protez laboratuvarı olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm hekimlerimizin hastaları için en yüksek kalitede diş protez hizmeti veren, hastalarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı protezler sunan diş protez kurumları zinciri oluşturmak.

Misyonumuz...

Toplumun her kesiminden her hastaya yüksek kalitede protez hizmeti sunmak, saglık sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.